На главную

 • Приветствия
 • Спонсоры
 • Разработчики


 • Реклама:

    Европейские университетыUkraine

   

  Творчому колективу, читачам
  Міжнародного каталогу
  "Європейські університети"


  Дорогі друзі!
  Особливості сучасного розвитку позначені інтенсивними процесами глобалізації - загальної й всеохопної світової взаємопов`язaності. Вони все владніше й сильніше впливають на суспільства, змінюючи традиційні уявлення про їхню роль та можливості.

  Стратегічний вибір українського народу нерозривно пов`язаний з інтеграцією до європейського та світового співтовариств. Виклики, які у цьому сенсі постають перед нашою державою, окреслені забезпеченням ефективних політичних, економічних, культурних, науково-освітніх дій, спрямованих на їхню модифікацію й, водночас, на активне означення національних особливостей.

  Значною мірою успішність цих процесів залежить від рівня адаптованості вітчизняного законодавства до світового й, зокрема, європейського. Для цього вже багато зроблено.
  На черзі - освітня сфера.

  У цьому аспекті гідне уваги й підтримки видання Міжнародного іміджевого каталогу " Європейські університети ", перший том якого був презентований під час роботи Берлінської (вересень 2003 р.) конференції міністрів освіти та науки європейських країн з питань євроінтеграції освіти.

  Чергове видання каталогу покликане значно розширити уявлення про можливості України як активного учасника створення загальноєвропейського освітнього простору.

  Бажаю успіхів у благородній і важливій справі.

  Володимир ЛИТВИН                                                                                                                                                                                     

  Rambler's Top100
  © 2003 Департамент подготовки персонала ВУАБ. Все права защищены.
  E-mail: eu@unisvit.com

  Техническая поддержка и продвижение - ARTVIZICOM, Ltd   www.artvizi.com