На главную

Цитата дня:

Нет такой идеи, такого факта, которого бы нельзя было опошлить и представить в смешном виде. /Федор Достоевский/страхование ОСАГО, КАСКО, автострахование


Все о страховании КАСКО

Европейские университеты

 

Шановний читачу!

Віце-прем’єр-міністр  України  	Дмитро ТАБАЧНИК Українська освіта має гідне минуле – історія навчальних закладів Східної та Центральної Європи фактично почалась із заснування у 1576 та 1615 роках Острозької та Києво-Могілянської академії, які першими в основу своєї діяльності поклали відкритість та доступність для тих, хто прагнув знань, культурного і духовного зростання.

Саме завдяки ним не переривається майже 400-літня традиція розвитку національної освіти, науки, культури і духовності.

Сучасна освітня система в Україні також має грунтуватися на праві людини свідомо і вільно обирати власний професійний шлях.

Для цього необхідно бути впевненим у власних інтелектуальних здібностях, володіти інформацією про освітні заклади, де ці здібності можуть розкритися повною мірою.

Особливість цього довідника – відомості про кращі вищі навчальні заклади європейських (у тому числі і пострадянських) країн, між якими існують угоди щодо фахової підготовки та обміну спеціалістами.

Видання такого збірника – ще один крок на шляху до реалізації європейського вибору України, реальне свідчення тісної співдружності європейських народів.

Цивілізація стрімко рухається назустріч науковим, технологічним, інформаційним нововведенням і відкриттям. Ці риси притаманні також і сучасній молодій людині.

Нехай цей довідник стане Вашим надійним провідником у світ широких життєвих перспектив.

Віце-прем’єр-міністр України Дмитро ТАБАЧНИК Дмитро ТАБАЧНИК

Rambler's Top100
© 2003 Департамент подготовки персонала ВУАБ. Все права защищены.
E-mail: eu@unisvit.com

Техническая поддержка и продвижение - ARTVIZICOM, Ltd   www.artvizi.com